Ми забезпечимо будівництво геть усім!

Наши послуги

Доставка піску

Компанія «Меридіан Люкс» пропонує всім бажаючим пісок будівельний високої якості.

У нас ви зможете купити пісок кар'єрний і річковий.

Будівельний пісок - один з найбільш поширених будівельних матеріалів. При проведенні будівельних і ремонтних робіт область використання піску дуже широка:

  • виготовлення залізобетонних конструкцій і тротуарної плитки;
  • будівництво фундаментів і будь-якого виду бетонування;
  • виробництво укладання тротуарної плитки;
  • будівництво насипів і дорожніх покриттів;
  • виконання декоративних робіт, благоустрій прибудинкових територій;
  • в оформленні ландшафтного дизайну.

При виконанні перерахованих вище будівельних і ремонтних робіт ви ніколи не зможете обійтися без будівельного піску.

Якщо вам необхідний пісок, то зручно і вигідно ви зможете замовити доставку будівельного піску в компанії «Меридіан Люкс»

Доставка щебеню

Продаж щебеню: у нас Ви можете купити щебінь різних фракцій, замовити доставку щебеню від 5 тонн по Києву та Київській області і по всій Україні за низькою ціною.

Фракції гранітного щебеню

Щебінь 0-5 мм (гранітний відсів) - найдрібніша фракція гранітного щебеню, застосовується як декоративний матеріал для обробки, а також для насипання доріжок і доріг, дитячих та спортивних майданчиків; для виготовлення бетонних виробів, зокрема з поверхнею «митого бетону»;

Щебінь 5-20 мм - дрібна фракція (суміш фракцій 5-10 і 10-20), такий щебінь користується найбільшим попитом. Щебінь дрібної фракції застосовується у виробництві бетону і конструкцій з нього, у фундаментних роботах, при заливці мостових конструкцій, мостового полотна, дорожніх і аеродромних покриттів основ;

Щебінь 20-40 мм - середня фракція застосовується у виробництві бетону, залізобетонних конструкцій, у будівництві автодоріг і залізниць, трамвайних ліній, при закладці фундаменту і зведенні виробничих будівель;

Щебінь 40-70 мм - велика фракція, використовується у виробництві бетону, масивних конструкцій з нього і на роботи з великим об'ємом бетона. Щебень великої фракції застосовується також в дорожньому будівництві в межах населених пунктів, при зведенні виробничих будівель і споруд

Доставка бетону
Якщо ви бажаєте придбати високої якості будівельний бетон, залізобетонні вироби, розчин і керамзитобетон в Києві та в любому куточку України, то компанія «Меридіан Люкс» не тільки запропонує вам таку продукцію за прийнятними цінами, а й в найкоротші терміни проведе її доставку прямо до будівельного майданчику.

Доставка ґрунту

Доставка ґрунту і доставка чорнозему

Після завершення будівельних робіт, планування території, як правило, починається етап благоустрою та озеленення. Земля, що ущільнена від роботи спецтехніки (самоскиди, автокрани, екскаватори) та забруднена будівельним сміттям не підходить для робіт з озеленіння.

На бідних грунтах неможливо домогтися декоративного рясного цвітіння, великого врожаю плодових, якісного розвитку і зростання деревних рослин. Саме від якості, родючості грунту залежить ріст рослин, цвітіння і плодоносінні плодових дерев і чагарників, красивий газон і хороший урожай з грядки.

Правильно підібрана рослинна земля дозволяє окультурити глинисті грунти, поліпшити водний і повітряний грунтовий режим, а також сформувати грудкувату структуру ґрунту, яка сприятлива для вирощування рослин.

Наша компанія спеціалізується на доставці родючого грунту, рослинної землі, різних почвосмесей, доставці чорнозему в Києві та по Україні. Мінімальна партія замовлення на грунт родючий з доставкою - 20 - 25 м3 або 1 машина (самоскид).

Наша компанія здійснює продаж родючого грунту, торфу, ґрунтосуміші на основі торфу, який можна використовувати для поліпшення ґрунтових умов на Вашій ділянці.

Купити родючий ґрунт і з доставкою Ви можете у нас, просто зателефонувавши по телефону +380 50 447 29 65 та оформити замовлення на доставку рослинної землі,  торфу та ін.

Рослинний грунт

Рослинний грунт в своєму складі містить верхній найбільш родючий шар дерново-підзолистих ґрунтів в суміші з торфом, піском, необхідними добривами. Верхній родючий ґрунт піддається спеціалізованій обробці, очищається від великої органіки  (коріння рослин, великі гілки, трава). Для підвищення показників родючості додаються спеціалізовані добавки, що містять мікро і макро елементи, які необхідні рослинам для росту і правильного розвитку.

Рослинний грунт являє собою землю, яка збагачена органічними компонентами, в складі має великий відсоток вмісту поживних речовин (за рахунок вмісту природного гумусу), рослинний ґрунт має гарну щільність і гігроскопічність за рахунок вмісту в суміші піску.

Рослинний грунт найкраще підходить для влаштування та ремонту газонів, вирощування декоративних чагарників і дерев.

Родючий ґрунт

Грунт родючий також вельми популярний в озелененні та ландшафтному будівництві. До складу родючого грунту входить чорнозем, торф, спеціалізовані добрива, речовини, що містять мікроелементи. Завдяки своїм властивостям, родючий ґрунт є хорошим субстратом для вирощування плодових і декоративних культур.

Правильне співвідношення компонентів у складі родючого грунту гарантує швидке зростання і розвиток рослин. Доставка ґрунту родючого здійснюється нашою компанією самоскидами.

Садова земля

Садова земля в своєму складі має велику частку торфу низинного. Завдяки наявності торфу, садова земля володіє хорошими показниками теплопровідності і вологоємності. Такий субстрат незамінний при вирощуванні розсади, овочів, ягід у власній теплиці. Для поліпшення показників родючості в садову землю додають добрива.

Доставка садової землі здійснюється нашою компанією по Києву та області. Ви можете замовити доставку садової землі на свою садову ділянку, зателефонувавши за телефоном +38 050 447 29 65. Менеджери нашої компанії проконсультують Вас і допоможуть підібрати родючий грунт або садову землю спеціально для Вашої ділянки і ваших рослин.

Оренда спецтехніки
Компанія "Меридіан Люкс" готова надати в оренду будь-яку дорожню і будівельну техніку.

У нашому автопарку ви можете замовити послуги: оренда екскаватора, оренда баштового крана, оренда навантажувача, і будь-яку іншу будівельну техніку.

Вивіз сміття
В будь-якому місті України.

Вивіз будівельного сміття - одна з найпопулярніших послуг нашої компанії. Вивеземо будсміття та будь-який твердий непотріб як насипом так і в мішках.

Ще 1000+ дрібниць

Ми доставимо Вам на будівництво що завгодно, і в потрібній кількості!

Наш телефон: +380 50 447 29 65

Наші переваги

Миттєва доставка
Якісні матеріали
Можливість відстрочки платежу
Гарантований заявлений обсяг
Цілодобова робота
Кваліфіковані фахівці

Якщо вам необхідні стабільні і оперативні поставки будь-яких будівельних матеріалів по Києву, київській області та по Україні, ми готові запропонувати широкий асортимент матеріалів за демократичними цінами в найкоротший термін.

Ми забезпечимо будівництво геть усім!

ТОВ «МЕРИДІАН ЛЮКС»


+380 50 447 29 65


ofis@meridian.kiev.ua


© 2018 ТОВ "Меридіан Люкс"
Усі права захищено