Ми забезпечимо будівництво геть усім!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Відгуки клієнтів

Вельмишановні клієнти!

Якщо співпраця з нашою фірмою Вас задовольнила, залиште, будь ласка, відгук на цій сторінці нижче.

Якщо, раптом,  не задовольнила - теж напишіть. Бажано, з конкретикою.

Якщо немає часу писати відгуки, просто проголосуйте!


На скільки Ви задоволені співпрацею?
1 1 1 1 1 Рейтинг 4.78 [18 Голоса (ів)]

Коментарі  

#8 Степан Шкараба
Розвиваю свій бізнес - займаюся укладанням тротуарної плитки. Надійні партнери в доставці необхідних матеріалів в термін - дуже важливий фактор для успіху. Великий автопарк компанії «Меридіан Люкс» ще жодного разу не підводив, що приємно радує. Дуже зручно замовляти вивезення відпрацьованих будівельних матеріалів в будь-який час. Особиста подяка Юрію - врятував у скрутній ситуації.
#7 Богдан
Добридень! Закупив щебень і пісок. Привабили низькі ціни, в інтернеті пошукав відгуки про компанії, все начебто хороші, вирішив замовити. Привезли в неділю, трохи пізніше, ніж планував, але нічого страшного в принципі. Співпрацею задоволений.
#6 Антон Немишаєнко
Друзі порадили Вашу компанію, і як виявилося не дарма. Поставки в обумовлені терміни і за невисокі гроші. Якщо будете продовжувати в тому ж дусі, тоді я впевнений в тривалому співробітництві. Пісок і щебень прийшли в хорошій якості. Дякую за роботу. Відразу видно фахівців.
#5 Вячеслав
Спасибо за удобства и быструю доставку! Без особых промедлений смог заказать материалы. Приятные сотрудники и не менее приятные цены компании заставляют обратиться к вам в будущем. Порадовали выгодные условия сотрудничества и удобная система оплаты.
#4 Сергій
Замовляю в компанії не перший раз щебень! Хочу подякувати співробітникам організації за професіоналізм. За весь час співпраці не виникло питань ні за якістю ні по самій постачання. Напрацював знижку, тому що постійно роблю замовлення. Всім раджу! Успіху і стрімкого зростання! Дякуємо.
#3 Иван Степанович
Заказывал щебень 800 м3. Все доставили в строго оговоренные сроки. Поставили в ночь без перебоя. Выручили! Спасибо за профессиональную работу. Теперь знаю к кому обращаться! Удачи и процветания! Обязательно посоветую знакомым обращаться только вам, тем более скидки здесь еще хорошие)))
#2 Валерій
Замовляв гравій, замовлення доставили в обумовлені терміни і в повному обсязі. Можна сказати, прямо виручили, а то куди не звертався не можуть так швидко все підвезти, думав все, хана мені)))) Величезне спасибі! І успіхів вам.
#1 Олег
Вітаю! Закуповував пісок для будівництва, поставили в обумовлені терміни і без проблем! Велике спасибі за оперативність! Ось думаю тепер укласти з вами договір на тривалий термін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наші переваги

Миттєва доставка
Якісні матеріали
Можливість відстрочки платежу
Гарантований заявлений обсяг
Цілодобова робота
Кваліфіковані фахівці

Якщо вам необхідні стабільні і оперативні поставки будь-яких будівельних матеріалів по Києву, київській області та по Україні, ми готові запропонувати широкий асортимент матеріалів за демократичними цінами в найкоротший термін.

Ми забезпечимо будівництво геть усім!

ТОВ «МЕРИДІАН ЛЮКС»


+380 50 447 29 65


ofis@meridian.kiev.ua


© 2018 ТОВ "Меридіан Люкс"
Усі права захищено